Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie.

W związku ze zbliżającym się okresem letniego wypoczynku, na prośbę Podlaskiego Kuratora Oświaty, zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o szczególne zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo waszych dzieci   podczas nadchodzących wakacji .Prosimy o przypominanie przestrzegania zasad ruchu drogowego i o obowiązku noszenia kasków ochronnych przez dzieci i młodzież do 16. roku życia podczas jazdy na rowerze, hulajnodze elektrycznej oraz urządzeniach transportu osobistego.

Pełne i szczegółowe informacje oraz poradniki dotyczące bezpiecznego spędzania wakacji znajdą Państwo również na oficjalnej stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

https://kuratorium.bialystok.pl/zalatwianie-spraw/sport-i-wypoczynek/bezpieczny-wypoczynek-przydatne-informacje-i-serwisy-internetowe.html