Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla wszystkich pracowników oświaty. By uczcić ten dzień 12 października w naszym przedszkolu odbyła się bardzo uroczysta akademia.

Na wstępie wystąpiła Pani Dyrektor Agnieszka Krysiewicz, która złożyła wszystkim nauczycielom oraz personelowi przedszkola życzenia i słowa podziękowania za rzetelną pracę. Następnie przedszkolaki z grupy „Biedronki” zaprezentowały program artystyczny – recytowały wiersze z życzeniami, zaśpiewały piosenki oraz zatańczyły taniec, aby w ten sposób wyrazić wdzięczność dla wszystkich pracowników przedszkola. Dziękowały w ten sposób za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za dobre rady, opiekę, czyste sale, wszelkie naprawy oraz mile spędzony czas w przedszkolu. Za ciekawy i udany występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Dzieci, które tego dnia wyglądały bardzo elegancko wręczyły wszystkim przybyłym gościom oraz pracownikom przedszkola własnoręcznie przygotowane laurki z życzeniami.

Po części artystycznej głos zabrał Pan Burmistrz Robert Wardziński dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy. Wręczył wyróżnienia dla pracowników przedszkola w postaci nagrody burmistrza.

Pani dyrektor na zakończenie uroczystości podziękowała dzieciom za przygotowanie akademii i również wręczyła wyróżnienia dla pracowników w postaci nagrody dyrektora.

Serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej popłynęły także z ust naszego księdza proboszcza Leszka Struka oraz Rady Rodziców.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tak wspaniałego Dnia – jakim było Święto Edukacji Narodowej.