
We wtorek 17.03 przedszkole odwiedzili nietypowi goście – kolorowe papugi wraz ze swoim opiekunem Edytą D. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się, jak należy dbać o zwierzęta. Poznały zwyczaje i umiejętności papug. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przyglądały się ptakom, głaskały, oraz miały okazję nakarmić je ich ulubionymi smakołykami.
Celem tego spotkania było wzbudzenie empatii do zwierząt oraz uzmysłowienie dzieciom, że posiadanie zwierzątka, to przede wszystkim wielka odpowiedzialność.
Dziękujemy dla mamy Bartusia D. za poświęcony czas, cierpliwość oraz chęć podzielenia się z nami swoją pasją!






































