
Pierwszy dzień wiosny w naszym przedszkolu był bardzo radosny mimo ponurej pogody za oknem. Wszystkie dzieci wspólnie przygotowały „Marzannę”, rozmawiając o nadchodzącej wiośnie i żegnając jednocześnie zimę.
Następnie zaśpiewały piosenkę „Maszeruje wiosna”. Wprowadzając wesoły nastrój. „Marzanna” została symbolicznie wysłana pod specjalny adres z kodem kreskowym.
Na zakończenie dzieci obserwowały przez okno pierwsze oznaki wiosny. To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechu i wspólnej zabawy.
























