W dniu 4 marca nasze przedszkole odbyło wycieczkę do Teatr Lalek  w Białymstoku na spektakl „Karmelek”

Drodzy Widzowie! Oto przed Wami Najmniejsza Wioska na Świecie i jej sympatyczni mieszkańcy. Wśród nich znajdziecie Karmelka – uroczego pieska, który na co dzień uwielbia spędzać czas na zabawie i figlach, jednak w dniu, w którym go poznacie, Karmelek będzie miał bardzo ważne zadanie do wypełnienia. Za wszelką cenę spróbuje odnaleźć w sobie talent… ukryty skarb. Coś, czym mógłby się podzielić z Gospodarzem i z czego inni mogliby skorzystać. Każdy przecież, nieważne czy duży czy mały, chce czuć się ważny i potrzebny! 

 Nasz bohater rozpoczyna wędrówkę po podwórku, w trakcie której odkrywa, że inne zwierzęta np. Krowa, Owca, Kogut i Kura obdarzone są konkretnymi, przydatnymi umiejętnościami, a on sam – no właśnie? Jaki talent może mieć szczeniak? I jak może pomagać Gospodarzowi?

 „Karmelek” to wzruszającą, pełna ciepła i lekkiego humoru historia o samoakceptacji, poszukiwaniu prawdziwych wartości i znaczeniu szczerej przyjaźni. Historia pełna dowcipu i jednocześnie o ważnych sprawach, nie tylko dla najmłodszych.