Święta Wielkanocne są radosnym i wyczekiwanym czasem zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Są to święta rodzinne, pełne tradycji przekazywanych młodszym pokoleniom. Z tej właśnie okazji zaprosiliśmy do naszej grupy Rodziców, aby przybliżyć dzieciom zwyczaje i tradycje związane z Wielkanocą.

   Na wstępie dzieci pomogły …

Czytaj dalej Warsztaty wielkanocne

Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy,
przyszła do nas Wiosna z dalekiej podróży.
Witały ją: bocian, skowronek i szpaki,
witały ją także wszystkie przedszkolaki…

W czwartek 21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Całe przedszkole zabarwiło się od wiosennych kolorów ubrań naszych przedszkolaków. W …

Czytaj dalej Pierwszy Dzień Wiosny

Praca.pl rusza z konkursem dla przedszkoli, w którym chcemy poznać jakie są umiejętności plastyczne przedszkolaków i dowiedzieć się jaką pracę chcieliby wykonywać w przyszłości? Jakie są ich marzenia?
Jak wziąć udział w konkursie?
Wystarczy przesłać zdjęcie pracy wykonanej przez przedszkolaka i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Bardzo ważne jest również przesłanie zgody opiekuna prawnego na udział dziecka …

Czytaj dalej UWAGA KONKURS!

W poniedziałek 4 marca gościliśmy w naszej grupie mamę Mikołaja, która przeczytała dzieciom Przygody Franklina, Tupcia Chrupcia, Bambiego, słonika Dambo oraz Króla Lwa. Dzieci jak zaczarowane siedziały i słuchały przygód wybranych bohaterów.

Serdecznie dziękujemy pani Sylwi za przeczytanie przedszkolakom bajek. Zapraszamy pozostałych rodziców do …

Czytaj dalej Dziękujemy :)

Kolejny sportowy sukces Laury Kopczewskiej!

Laura Kopczewska po raz kolejny odnosi sukces zajmując 1 miejsce w Pierwszej Podlaskiej Lidze Karate Kyokushin. Cieszymy się ogromnie z sukcesu naszego przedszkolaczka i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej. Umieszczamy filmik z walki o 1 miejsce. Laura jest w białym pancerzyku.

Przy każdej sali ukazało się ogłoszenie o akcji promującej czytelnictwo wśród najmłodszych. Zapraszamy rodziców w godzinach popołudniowych do przeczytania dzieciom wybranej przez siebie bajki, wiersza, opowiadania. Prosimy o umawianie się z Paniami.