Miniony tydzień w naszym przedszkolu upłynął pod znakiem budowania przyjaźni, współpracy i wzajemnego zaufania. W ramach zajęć z programu MEN” Tydzień przeciwdziałaniu przemocy rówieśniczej” dzieci uczestniczyły w wielu różnorodnych aktywnościach- od zabaw ruchowych i muzycznych, przez wspólne projekty plastyczne, aż po rozmowy o emocjach i potrzebach.
Każdego dnia przedszkolaki uczyły …
Czytaj dalej Tydzień przeciwdziałaniu przemocy rówieśniczej.
